رمز عبور نام کاربري
 
 
منوي اصلي

صفحه اصلي

درباره ما

فعالیت های شرکت

 لينك هاي مفيد

 آرشيو خبرها

 آرشيو مقالات

 تماس با ما

 ارسال ايميل


جستجومقالات سايت
· معرفی سیستم مه پاش مرغداری، گاوداری ، گلخانه ای و..... ( سیستم مهپاش چیست )
· مزایای سیستم مه پاش برای مرغداری ، گاوداری ، پرورش قارچ ، گلخانه ، ویلا ، باغ و رستوران
· خنک سازی گلخانه ، مرغداری ، باغ ، رستوران و .... با رطوبت سیستم مه پاش سرد
· نکات مهم در سیستم مه پاش و استفاده از نازل مه پاش
· قیمت سیستم مه پاش (هزینه سیستم میست)
· نازل مه پاش

تصاویر برتر 
نازل مه پاش
قیمت نازل مه پاشنازل مه پاش که با نام نازل میست یا فوگر نیز معروف است، یکی از اجزای مهم سیستم مه پاش است. در واقع کیفیت نازل مه پاش و همچنین خروجی مه آن نقش موثری در کارایی و موفقیت یک سیستم فوگر گلخانه یا مه پاش مرغداری دارد.


نازل مه پاش در انواع مختلف مانند نازل سرامیکی، نازل برنجی و نازل استیل در بازار موجود است که کیفیت و قیمت آنها با هم متفاوت است. سوزن مه پاش یا نازل سرامیکی و استیل کیفیت بالاتری از نازل های با سر برنجی دارد. زیرا نازل های با سر برنجی به مرور زمان خورده شده و با تغییر قطر روزنه نازل، میزان خروجی آب تغییر می کند. همچنین کیفیت قطعات داخلی نازل مه پاش دارای اهمیت است. نازل با قطعات داخلی از استیل بی کیفیت یا برنجی به سرعت زنگ زده و کیفیت خود را از دست می دهد. همچنین این نوع نازل مه پاش خاصیت ضد چکه خود را سریعا از دست می دهد. بنابراین اگر به دنیال نازل ضد چکه هستید به این موارد دقت کنید.

در کنار نوع نازل فوگر باید به اندازه نازل مه پاش یا میزان خروجی آب از آن نیز توجه کرد. محصولات گلخانه ای مختلف، سالن مرغداری، رستوران یا باغ تالار هر کدام نیاز به اندازه مشخصی از نازل مه پاش دارند. به عنوان مثال در گلخانه تولید گل رز نازل فوگر با روزنه شماره 2 یا 20 میکرون نازل مه پاش مناسبی است و برای گاوداری می توان از نازل مه پاش با سایز 5 یا 50 میکرون استفاده کرد.


منطقه مورد نظر و کیفیت آب استفاده شده نیز بر اندازه نازل میست موثر است. در مناطق خشک، دارای آب با املاح بالا یا گرمتر، استفاده از نازل مه پاش با اندازه بزرگتر ضمن تامین خنک کنندگی و تامین رطوبت بهتر در گلخانه، مرغداری یا گاوداری، گرفتگی نازل فوگر را نیز کمتر میکند.

انواع نازل مه پاش ارایه شده توسط ملک تجهیز دارای قطعات داخلی از بهترین نوع استیل و در اندازه های مختلف است که ضمن تضمین کیفیت و دوام نازل، می توان از اندازه مناسب با منطقه و نوع کاربرد آن استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نازل مه پاش و خرید با شماره 09126806297 تماس بگیرید.


کلمات کليدي : نازل مه پاش ، نازل میست، نازل فوگر ، مه پاش ، نازل مه پاش گلخانه ، میست گلخانه

© کپی رایت توسط : نازل مه پاش، سیستم مه پاش، سیستم میست ، سیستم رطوبت ساز ؛ فوگر، مه پاش گلخانه (کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است.)
برداشت مطالب فقط با اجازه کتبی و ذکر منبع امکان پذیر است .

نوشته شده در تاریخ : 23 فروردين ماه ، 1398 (1316 مشاهده)

[ بازگشت ]