رمز عبور نام کاربري
 
 
منوي اصلي

صفحه اصلي

درباره ما

فعالیت های شرکت

 لينك هاي مفيد

 آرشيو خبرها

 آرشيو مقالات

 تماس با ما

 ارسال ايميل


جستجومقالات سايت
· معرفی سیستم مه پاش مرغداری، گاوداری ، گلخانه ای و..... ( سیستم مهپاش چیست )
· مزایای سیستم مه پاش برای مرغداری ، گاوداری ، پرورش قارچ ، گلخانه ، ویلا ، باغ و رستوران
· خنک سازی گلخانه ، مرغداری ، باغ ، رستوران و .... با رطوبت سیستم مه پاش سرد
· نکات مهم در سیستم مه پاش و استفاده از نازل مه پاش
· قیمت سیستم مه پاش (هزینه سیستم میست)
· نازل مه پاش

تصاویر برتر 
نکات مهم در سیستم مه پاش و استفاده از نازل مه پاش
امروزه استفاده از سیستم مه پاش ( مه ساز ) یا سیستم میست و نازل مه پاش یا فوگر برای خنک سازی گاوداری ، مرغداری ، گلخانه ، سالن پرورش قارچ ، ویلا ، رستوران و سایر موارد گسترش یافته است. با این حال در استفاده از سیستم مهپاش یا استفاده از نازل مهپاش (نازل مه پاش) برای این کار باید به نکاتی توجه نمود.


نکته مهم در طراح و اجرای سیستم مه پاش ( دستگاه رطوبت ساز ) ، تعیین فاصله مناسب بین نازل مه پاش و همینطور قطر نازل مهپاش مورد استفاده می باشد.به طور کلی در گاوداری ، مرغداری ، گلخانه ، باغ و ویلا و رستوران ها هر کدام دارای نیاز خاص و طراحی خاص سیستم مهپاش می باشند.


 در گاوداری و در روی آخور می توان از فواصل 5/0 تا 1 متری بین نازل مه پاش و در استراحتگاه از فواصل 2 متری و استفاده از دو نازل مه پاش به صورت چپ و راست استفاده کرد. همینطور استفاده از نازل مه پاش در روی فن هواکش و ایجاد جریان باد خنک توسط سیستم مه پاش در گاوداری اثر بسیار مطلوبی دارد. استفاده از ردیفی از نازل مهپاش در ورودی سالن شیر دوشی نیز بسیار کارآمد است. بهترین نازل مهپاش برای استفاده در گاوداری نازل مه پاش شماره 5 می باشد.


در مرغداری، سیستم مه پاش بر حسب عرض سالن و سیستم تهویه طراحی و نازل مه پاش بر حسب اقلیم منطقه انتخاب می شود. در سیستم تونلی که فن ها در انتهای سالن قرار دارند ، معمولا در 10 متر انتهایی سالن نیازی به اجرای سیستم مه پاش نمی باشد. همینطور برای کاهش هزینه ها می توان از دو ردیف شیلنگ با نازل مه پاش دو طرفه استفاده نمود. این روش در سالن های از 10 تا 16 متر جوابگو می باشد. فواصل بین نازل مه پاش می تواند به طور یکنواخت 2 متری باشد. همینطور می توان در ابتدای سالن از فواصل کمتر بیننازل ها یمه پاش استاده و پس از چند متر نازل ها را در فواصل 3 متری نصب کرد. نازل مه پاش شماره 3 و 4 برای مرغداری مناسب می باشد. در روشیکه ن ها در ول سالن قرار دارند استفاده از یک خط و نازل مه پاش دو طرفه مناسب است.


برخی از افراد تمایل دارند که رستوران، باغ، ویلا یا تالار باغ خود را با سیستم مه پاش ( مه ساز )  خنک و مرطوب و زیبا کنند. در این حالت بر حسب مورد می توان نازل مه پاش را در فواصل 5/0 تا 1 متری و به طورت دو نازل مه پاش یا یک نازل استفاده کرد. چنانچه بخواهیم حجم مه در سیستم مه پاش ( رطوبت ساز ) زیاد از نازل شماره 5 و برای حجم مه متوسط از نازل مه پاش شماره 4 و برای مه کمتر از نازل مه پاش 3 استفاده می شود.


در گلخانه و سالن پرورش قارچ نیز می توان از رطوبت سیستم مه پاش و استفاده مناسب از نازل مهپاش سود برد. فاصله نازل ها بر حسب نیاز و شریط گلخانه و نوع محصول و اقلیم تعیین و از نازل مه پاش شماره 2 استفاده می شود.


برای اجرای سیستم مهپاشباید از نازل مه پاش ضد چکه استفاده کرد. در این نوع نازل مهپاش یک قطعه پلاستیکی در انتهای فنر داخل نازل مه پاش قرار دارد که در زمالن خاموش شدن پمپ نازل را بسته و از چکه کردن آن جلوگیری می کند. نازل مه پاش ضد چکه در انواع مختلف وجود دارد :


1- نارل مه پاش استیل با سر سرامیکی


2- نازل مهپاش استیل با سر استیل


3- نازل مهپاش با سر تمام استیل و بدنه برنجی


برای اطلاع از هزینه و قیمت سیستم مه پاش مرغداری ، گاوداری یا سایر کاربردها یا دریافت نمونه نازل مهپاش با شماره 09126806297 تماس بگیرید.


از محصولات شرکت در منوی گالری محصولات در بالای صفحه بازدید کنید.


کلمات کليدي : سیستم مهپاش ، سیستم مه پاش مرغداری ، سیستم مه پاش گاوداری ، سیستم مهپاش گاوداری ، نازل مه پاش ، نازل مهپاش ، قیمت مهپاش گاوداری ، قیمت مهپاش مرغداری

© کپی رایت توسط : نازل مه پاش، سیستم مه پاش، سیستم میست ، سیستم رطوبت ساز ؛ فوگر، مه پاش گلخانه (کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به این سایت است.)
برداشت مطالب فقط با اجازه کتبی و ذکر منبع امکان پذیر است .

نوشته شده در تاریخ : 25 خرداد ماه ، 1391 (14164 مشاهده)

[ بازگشت ]